איזה כיף שהגעתם! מוזמנים כאן לדבר איתי 052-2225061

ברוכים הבאים אל חנות אוצרות הבריאה

מקום המעניק השראה להעשרת המרחב הפיזי שלך והכנסת האלמנטים הטבעיים לידי . ביטוי בתוך עיצוב הבית, הקליניקה והמשרד. הטבע מתקיים בהרמוניה באמצעות 4 יסודות, כך גם מוצרי החנות של מרכז הבריאה .אדמה, אוויר, מים, אש.

כשאנו מחפשים למצוא את האיזון המתאים בין הגוף לנפש שלנו, לסביבה יש מרכיב חשוב ומשמעותי בתפיסת המציאות היומיומית. כל החפצים סביבנו מורכבים ממטען .אנרגטי כזה או אחר משחר ההיסטוריה ניתן להשתמש במשאבים החיצוניים העומדים לרשותנו, לטובת חידוש .האנרגיה הביתית, או לקליניקה ויצירת חלל מרגיע, שליו, נעים ומזמין כשאנו מזמינים את ההרמוניה עם הטבע אל תוך סידור ועיצוב המרחב האישי שלנו, נוכל .להפיק ממנה גם את ההרמוניה הפנימית שלנו

פרטי אשראי מאובטחים ב-100%

החזרת מוצרים עד 14 יום

ניתן לארוז למתנה

משלוח חינם מעל 350 ש''ח

אדמה - צמיחה והתפתחות

"בראשית ברא אלוקים את השמיים ואת הארץ... ויאמר אלוהים ויהי אור''....

זה הזמן לעשות ריסטרט ולחזור אל מקורות הנפש, לתיקון ואיזון תדרים פנימי, כשאנחנו מחפשים מילה טובה, ולבנות קוד מנחה לנפש הכל מתחיל ומסתיים בפשטות האדמה, באמירה וחזרה ,לבראשית. הקלפים מלמדים אותנו לנטוע באדמה הרוחנית שלנו זרעים של מסר חדש .ויצירת שינוי בחיים באמצעות כוחן של המילים , הקיפו את עצמכם במסר היומי של הקלפים. לפיתוח המודעות, התובנות והכוונה פנימית.

מים - צלילות, קבלת שינוי

" לא ניתן להיכנס אל אותו נהר פעמיים, שכן המים אינם עומדים"
הפילוסוף היווני הרקליטוס.

, במי הנהר מתרחשת כל הזמן זרימה, מעל ומתחת לפני השטח, כך גם בגאות והשפל של נפשנו , פעם אנו עולים באנרגיה וברגש של שמחה, ופעם יורדים לעצב ותחושת יאוש, לכן הכניסה לנהר שוב . תהי שונה, הנהר שונה וגם אני אהיה שונה. השינויים שאנו חווים במהלך החיים הם טבעיים ובלתי נמנעים . במקום לפחד מהם, עלינו ללמוד לקבל אותם בהכלה ולמידה , נוכחות המפל במרחב שלנו מסייעת לתודעה ולגוף נפש לחוות את צלילי הזרם .צלילות המים והמחשבה ולקבל את תהליך השינוי בחיינו בקלות רבה יותר.

אש - ריפוי, הארה, נחמה

הרוח הסתווית פותחת צוהר לקור והחושך החורפי , אין דבר מנחם יותר מלהיות במרחב חמים . מאיר ומרגיע. מנורת מלח היא פתרון מושלם לאיזון אנרגטי בתוך המרחב . גבישי המלח משמשים אותנו כבר אלפי שנים כיסוד להקלה על מחלות, סטרס ובעיות בנשימה הצבה של מנורת המלח בחלל ה , חדר משמשת כתרפיה באור בהיר . בחמימותה מפזרת יונים חיוביים המסייעים לאיזון הגוף והנפש בסוף כל יום וקבלת המנוחה צורת גביש המלח בכל מנורה היא ייחודית ואין שניים שהם אותו הדבר, כל אחת והמיוחדות שלה.

אוויר- נשימה

מובייל עץ החיים, ואבני קריסטל . פעולה כה פשוטה עם כוח כל כך עצום. לקחת אוויר לריאות, .לאזן תפיסת חיים, ולשאוף החוצה המיותר , נוכחות המובייל במרחב שלנו, במעוף העין מהתקרה או על עמוד , או מעל חלון, מהווה לנו תזכורת לחיות כאן ועכשיו , לתרגל נשימות אל תוך ההווה ולשחרר מחשבות ישנות .שלא משרתות אותנו יותר

חנות האוצרות של מרכז הבריאה – להשלמת החוויה

חנות קסם המעניקה השראה להעשרת המרחב הפיזי שלך.
והבאת האלמנטים הטבעיים לידי ביטוי בתוך עיצוב הבית והמשרד
פריטי רוחניות, אספנות ויד שניה.

יש דברים שצריך להרגיש,
התקשרו אלינו עכשיו לתיאום הגעה
נשמח להציג לכם את החנות!

‏052-222-5061 מוניק קסלסי

אני כאן עבורכם לכל שאלה

מוניק קסלסי

מייסדת מרכז הבריאה